Allahindlus!

Engwe X26, 250 W Elektriratas 100km

2,299.00

Kuumakse alates 58.22 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Engwe X26 elektriratas on ülim lahendus sinu uuteks sõitudeks. Võimsa 1000 W mootoriga pakub see sinu kõige järsemate tõusude jaoks rohkem hobujõudu. Usaldusväärse 250 W tippvõimsusega Engwe X26 suudab hõlpsalt ilma peatumata üle liiva ja kruusa libiseda ning muda ja mägedega kergelt toime tulla. Koge võimast Engwe X26 elektriratast juba täna!

 

  • Sobib: 170-210cm inimestele
  • Läbisõit: 100 KM (elektrirežiim)
  • Laadimisaeg: umbes 8 tundi
  • Maksimaalne koormus: 150 kg
  • Mootor: 250 W
  • Aku 1: 48V 19,2Ah liitiumioonaku
  • Aku 2: 48V 10Ah liitiumioonaku
  • Kiirus: 25km/h

 

♦ Tarneaeg 3-8 päeva
♦ Laos

SKU: TZ-X26GY286 Categories:

Engwe X26

Engwe X26 on 100-kilomeetrise maksimaalse sõiduulatusega elektriratta esirinnas. Enamiku inimeste jaoks tähendab see terve nädala pikkust sõitu ühe või kahe laadimisega nädalas. Saate nautida pikki maastikusõite, muretsemata laadimisvõimaluse pärast. Põhiaku tagab 77 kilomeetrit ja teine eemaldatav aku lisab sõiduulatust veel 23 kilomeetrit.

 

Suurenenud sõidukiirus

250 W tippvõimsusega X26 mootor tagab 20 km/h tippkiiruse, edestades teisi selle kategooria e-jalgrattaid. See tähendab, et saate lühendada oma edasi-tagasi sõitmist ja sõita radadel kiiremini, olenemata teest.

 

Amortisaatorsüsteem

X26 on varustatud kolmekordse amortisaatorisüsteemiga, mis ulatub eesmisest hüdraulilisest amortisaatorist ja keskmisest mehaanilisest amortisaatorist kuni tagumise õhuamortisaatorini, muutes X26 teistest e-jalgratastest silmapaistva kolm korda suurema amortisaatoriga kui tavaline elektriratas.

 

Sõidurežiimid

Kui päike paistab, on tee sirge ja selge, tahad tahapoole nõjatuda, lõõgastuda ja tunda tuult juustes. Saate seda teha ENGWE X26 kruiisirežiimiga. See lülitub sisse, kui kiirus on stabiilne, ja võtab kontrolli, et hoida konstantset kiirust 3–5 sekundit ilma pedaali vajutamata. Nii saate vabastada gaasipedaali, pikendada aku tööiga ja nautida sõitu.

Sport Mode: ideaalne mäkke ronimiseks, suuremaks kiiruseks ja intensiivsemaks treenimiseks, maksimaalne kiirus on 25 km tunnis.

Tavarežiim: see sobib suurepäraselt igapäevaseks pendelrändeks ja regulaarseks treenimiseks, keskmise kiirusega sõitmiseks.

Abirežiim: rahulikuks sõitmiseks tasastel teedel ja avatud maastikul.

 

Käigud

Õige käigu leidmine on lihtsam, kui teil on valida kaheksa vahel. ENGWE X26 kasutab uusimaid Shimano käiguvahetajaid. Olenemata sellest, kas ronite mäest üles või sõidate tasasel pinnal, leiate ideaalse käigu, mis aitab säästa energiat ja leida sõidu ajal õiget tempot.

 

Pidurid

Head pidurid võivad päästa elusid. Hüdraulilised ketaspidurid nii ees kui ka taga aitavad teid kiiresti peatada igas olukorras, suurendades ohutust. See tähendab kõrget juhitavust, olenemata sellest, kas sõidate linnaliikluses või mudastel teedel.

X26 on varustatud 48 V 12 W esituledega, mis lülituvad pimeduse saabudes automaatselt sisse, ja võimsa punase piduritulega, mis hoiatab juhte ja mootorrattureid, kui olete neist ees. See on süsteem, mis tagab ohutuse olenemata sellest, kas sõidate päeval või öösel.

Autode vahel hüppamisel pole aega menüüsid sirvida. ENGWE X26-l on suur värviline LCD-ekraan, millel on kõik vajalikud andmed ees ja keskel. See annab teile ühe pilguga hõlpsa juurdepääsu kogu vajalikule teabele – kiirusest sõidurežiimi, aku kestvuse ja muuni.

Electric Bike Engwe X26 fast climbing

Info

Materjal: 6061 alumiiniumsulam
Suurus: 26 x 4,0 tolli
Pöördemoment: 60 Nm
Maksimaalne ronimisaste: 30°
Pidur: Hüdrauliline eesmine ja tagumine pidur
Jõuülekandesüsteem: Shimano 8 Gears
Jalgratta kaal: 41 kg
Täiskaal: 51 kg
Kokkupandav suurus (P*K*L): 110 * 72 * 120 CM

Kaal 51 kg
Mõõtmed 157 × 33 × 855 cm
Värv

Hall, Must