Inokim Light Hero elektriline tõukeratas

599.00

Maksa kolmes osas: 199.67 €, 199.67 €, 199.66 €.
Kuumakse alates 15.51 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Maksa alles 25.06.2024
INOKIM LIGHT2 HERO ELEKTRILINE TÕUKERATAS

 

  • Max sõiduulatus: 30 KM
  • Kandevõime: 100 kg
  • Mootori võimsus: 350W
  • Laadimisaeg: 4h
  • Aku: 7,8Ah
  • Max kiirus: 35km/h

 

♦ Tarneaeg 2-4 päeva
♦ Laos

SKU: INOKIMLIGHT2HERO Categories:

INOKIM LIGHT HERO ELEKTRILINE TÕUKERATAS

INOKIM Light Hero – Tegemist on varasemalt tuntud Light Hero täiustatud versiooniga. Kvaliteetne 350W mootor võimaldab saavutada kiiruse kuni 35 km/h . Lisaks on tõukerattale paigaldatud korralik aku, millega on võimalik sõita ühe laadimisega kuni 35km. Tegemist on ühe parima tõukerattaga võttes arvesse hinna-kvaliteedi suhet.
Turvalisuse tagamiseks on tõukerattale paigaldatud tagumisele rattale korralik trummelpidur. Lisaks ei tasu mainimata jätta, et tegemist on ülimalt kompaktse ja funktsionaalse tõukerattaga. Tõukeratta teeb ergonoomiliseks tema easy klick kokkuvoltimise süsteem ning vajadusel on võimalik juhtraua kõrgust reguleerida 30cm ulatuses. See teeb tõukerattaga sõitmise lihtsaks ka lastele.  Lightil on ka kokkuklapitavad käepidemed, tänu millele on elektritõukeratast väga mugav näiteks  reisile kaasa võtta. Light on kõige kompaktsem elektritõuekratas oma klassis.

Laiem jalgade platvorm on mõeldud selleks, et kasutajad tunneksid ennast mugavalt ja saaksid seista tõukerattal jalad kõrvuti. Light Hero mudelil on lihtne vahetada kulunud või kahjustatud rehvi. Vabastades poldid saate lihtsalt eemaldada velje sisu ja vahetada rehvi ka iseseisvalt.
Inokim elektritõukerataste spidomeetri ekraani ja elektroonilise gaasihoova on Inokimi arendusmeeskond muutnud väga mugavaks. Erinevalt muudest elektritõukeratastest, millel gaasihoob asub nimetissõrme all, on Inokimil see pöidla all. See välistab kogemata gaasi ja piduri segamini ajamise, mis teeb Inokimiga sõitmise turvaliseks. Lenksul olev  LCD ekraan näitab kiirust, läbisõitu, kiiruse käiku (3-erinevatd kiirusastet), distantsi ja aku taset. Ekraani kõrval on mõne nupu abil võimalik muuta järgmiseid seadeid: rakendada püsikiiruse hoidja, gaasi aktiveerumine, kas kohe vajutades (noortele ja vanematele inimestele mitte soovitav) või peab esmalt hoogu lükkama jalaga, mis on turvaline ja soovitatav. Lisaks on standardvarustuses automaatne välja lülitamine (kui mõnda aega tõukeratast ei liigutata), tuled ja ekraani valgustus.
Innovatiivse lahendusena on Inokim Light2, Quick4, OX ja OXO tuled juhitud automaatselt. LCD ekraan on kokku integreeritud pöidlaga vajutatava gaasihoovastikuga, mille sisse on integreeritud tulede automaatne sisselülitus hämaraanduri abil. Nii ei pea pimedas elektritõukeratas sisse lülitades hakkama otsima tulede sisse lülituse nuppu.

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik

Värv

Must, Oranž, Valge