Allahindlus!

Inokim OX Hero elektriline tõukeratas, 60km

Original price was: €1,399.00.Current price is: €1,299.00.

Maksa kolmes osas: 433.00 €, 433.00 €, 433.00 €.
Kuumakse alates 32.96 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
INOKIM OX HERO ELEKTRILINE TÕUKERATAS

 

  • Max sõiduulatus: 60 KM
  • Kandevõime: 120 kg
  • Mootori võimsus: 1000W
  • Laadimisaeg: 7h
  • Aku: 13Ah
  • Max kiirus: 45km/h

 

♦ Tarneaeg 2-4 päeva
♦ Laos

INOKIM OX HERO ELEKTRILINE TÕUKERATAS

INOKIM OX Hero – Üks parimaid hübriid tõukerattaid, millega saab nautida sõitu nii linnas kui maastikul. Võimekas 1000W mootor ja 13Ah aku tagavad tõukerattale võimekuse ületamaks konarused ja tõusud suurema vaevata. Tagumisele rattale paigaldatud 1000W mootor võimaldab kiirendada kuni 45km/h. Sõites säästliku režiimiga on võimalik ühe laadimisega läbida kuni 60km.
Lisaks võimsusele on antud tõukerattale paigaldatud reguleeritavad amordid nii ette kui taha, tagamaks parima sõidumugavuse. Maastikul sõites saab amordid kõrgemaks tõsta, et põhja ära ei lööks ning asfaldil sõites saab madalaks lasta tagamaks parema stabiilsuse.

Laiem jalgade platvorm on mõeldud selleks, et kasutajad tunneksid ennast mugavalt ja saaksid seista tõukerattal jalad kõrvuti.
Inokim Ox – vaieldamatult parim elektritõukeratas nõudlikule sõitjale! Elektrilised tõukerattad on tulnud et jääda. Elektriõuks on tänapäeval linnades liikumiseks üks efektiivsemaid, säästlikemaid kergsõidukeid. Kui võrrelda elektritõuksi autoga, on elektritõuksiga linnas liikumine kuni 50 korda säästlikum. Ei pea muretsema ummikute ega parkimise pärast, vaid saab kulgeda muretult punktist A punkti B. Kusjuures parkimimine on tasuta. Pikalt on turul valitsenud nõudlus kergete ja kompaktsete tõukerataste järele, kuid nüüd on see asendunud sooviga omada kiiret, pika kilometraažiga ning töökindlat tõukeratast. Oleme veendunud, et kes on juba mõne elektritõukeratta omanik, siis tema järgmine tõeline tõuks, mis pakub pikka sõidudistantsi ja mugavad sõitu, on Inokim OX või OXO. Need mudelid on midagi, mida peab proovima.
Inokim OX raam on alumiiniumsumaist, mida kasutatakse ka lennunduses ja on väga vastupidav. OX juhraud on lai ning varustatud mugavate pehmete kummist käepidemetega. Juhtraud paikneb kõrgel, mis teeb OX elektritõukeratta väga mugavaks ka pikemat kasvu ja raskete inimeste jaoks (elektritõukeratta kaalupiir on 120kg).

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik