Allahindlus!

Inokim OXO elektriline tõukeratas, offroad, 110km

Original price was: €2,699.00.Current price is: €2,039.00.

Maksa kolmes osas: 679.67 €, 679.67 €, 679.66 €.
Kuumakse alates 51.56 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
INOKIM OXO ELEKTRILINE TÕUKERATAS

 

  • Max sõiduulatus: 110 KM
  • Kandevõime: 120 kg
  • Mootori võimsus: 1000W
  • Laadimisaeg: 13-14h
  • Aku: 26Ah
  • Max kiirus: 25km/h

 

♦ Tarneaeg 2-4 päeva
♦ Laos

INOKIM OXO ELEKTRILINE TÕUKERATAS

INOKIM OxO Offroad on varustatud rehvidega, mis taluvad paremini maastikul sõitmist. Lisaks sellele, et need rehvid kannatavad rohkem lööke ja on tugevamast materjalist, tagavad need ka parema pidavuse ja ohutuse.

INOKIM OxO puhul on tegemist kindlasti ühe võimekaima mudeliga. Kui tavaliselt on tõukerattal üks mootor, siis selle isendi puhul on tegemist kaheveolise tõukerattaga. Mõlemate nende võimsus eraldi on 1000W ehk siis ükski maastik või tõus ei tohiks selle tõukerattaga probleemiks tulla. Kiiruseks annab nende kahe mootoriga saavutada kuni 65km ning targalt ja säästlikult sõites saab ühe laadimisega läbida kuni 110km.  

OxO mudelil on ainulaadne reguleeritav esi- ja tagavedrustus, mis võimaldab sõita mistahes maastikul. Patenteeritud süsteem võimaldab muuta vedrustuse asendit: maastikul sõites saab vedrustust kõrgemale tõsta, et sõit oleks pehmem ning asfaltil sõites saab vedrustuse madalamaks lasta, et suurematel kiirustel sõit oleks stabiilsem. OXO´le pakume ka juurde maastikurehve, mis sarnanevad krossirehvide mustrile. Laiem jalgade platvorm on mõeldud selleks, et kasutajad tunneksid ennast mugavalt ja saaksid  seista tõukerattal jalad kõrvuti.
Uuendusi on veel. OxO standardvarustuses on nüüdsest hüdraulilised õliga ketaspidurid. Sõites tunned sa erinevust võrreldes mistahes teise tõukerattaga. Pidurid on täpsed ja konkreetsed ning võimaldavad stabiilset ja turvalist sõitmist. Tavalistelt ketaspiduritelt üle minnes on pidurdamisel vahe väga hästi tuntav.
OxO tõukerattaga on lihtne sõita, kokku-ja lahtipakkimiseks kulub 5 sekundit. Lai põhi parandab stabiilsust sõidu ajal. Raam on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumisulamist 6061 T6, mis on oma vastupidavust tõestanud autotööstuses. OxO´l on standardvarustuses automaatne mootori väljalülitumise funktsioon.

Erinevalt muudest elektritõukeratastest, millel gaasihoob asub nimetissõrme all, on Inokimil see pöidla all. See välistab kogemata gaasi ja piduri segamini ajamise, mis teeb Inokimiga sõitmise turvaliseks. Lenksul olev  LCD ekraan näitab kiirust, läbisõitu, kiiruse käiku (3-erinevatd kiirusastet), distantsi ja aku taset. Ekraani kõrval on mõne nupu abil võimalik muuta järgmiseid seadeid: rakendada püsikiiruse hoidja, gaasi aktiveerumine, kas kohe vajutades (noortele ja vanematele inimestele mitte soovitav) või peab esmalt hoogu lükkama jalaga, mis on turvaline ja soovitatav. Lisaks on standardvarustuses automaatne välja lülitamine (kui mõnda aega tõukeratast ei liigutata), tuled ja ekraani valgustus.

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik