Allahindlus!

Inokim Quick4 Super elektriline tõukeratas, 70km

Original price was: €1,699.00.Current price is: €1,429.00.

Maksa kolmes osas: 476.34 €, 476.34 €, 476.32 €.
Kuumakse alates 36.22 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
INOKIM QUICK4 SUPER ELEKTRILINE TÕUKERATAS

 

  • Max sõiduulatus: 70 KM
  • Kandevõime: 120 kg
  • Mootori võimsus: 600W
  • Laadimisaeg: 7h
  • Aku: 13Ah
  • Max kiirus: 25km/h

 

♦ Tarneaeg 2-4 päeva
♦ Laos

SKU: INOKIMQUICK4SUPER Categories:

INOKIM QUICK4 SUPER ELEKTRILINE TÕUKERATAS

INOKIM Quick4 Super – Võimekas elektritõukeratas, millega on mõnus liigelda nii linnas kui maastikul! Tegemist on uue ja kvaliteetse tõukerattaga, mida on Inokim testinud erinevates oludes. Tõukerattale on paigaldatud võimekas 600W mootor, mis võimaldab liikuda kuni 25km/h ning ei jää hätta ka tõusudega võitlemises. Võimas, 52V aku ja õhkrehvid võimaldab sõita ka ebatasasel pinnal ning kanda raskust kuni 120 kg. Trummelpidurid tagavad parima pidurdusefekti ka kõige ootamatumal sõiduhetkel.

Inokim Quick4 Super on varustatud uue juhtraua kokkupakkimise mehhanismiga, mis muudab tõukeratta kandmise ja hoiustamise veelgi lihtsamaks ning mugavamaks. Lisaks suurtele, 10 tollistele rehvidele on standardvarustuses ka esi- ja tagatuled, et liiklemine oleks ohutu nii päevavalges, kui ka pimedas. Käepidemed on ergonoomilised ja pehmed, et vähendada teekattest tulevat vibratsiooni. Laiem jalgade platvorm on mõeldud selleks, et kasutajad tunneksid ennast mugavalt ja saaksid  seista tõukerattal jalad kõrvuti.
Inokim elektritõukerataste spidomeetri ekraani ja elektroonilise gaasihoova on Inokimi arendusmeeskond muutnud väga mugavaks. Erinevalt muudest elektritõukeratastest, millel gaasihoob asub nimetissõrme all, on Inokimil see pöidla all. See välistab kogemata gaasi ja piduri segamini ajamise, mis teeb Inokimiga sõitmise turvaliseks. Lenksul olev  LCD ekraan näitab kiirust, läbisõitu, kiiruse käiku (3-erinevatd kiirusastet), distantsi ja aku taset. Ekraani kõrval on mõne nupu abil võimalik muuta järgmiseid seadeid: rakendada püsikiiruse hoidja, gaasi aktiveerumine, kas kohe vajutades (noortele ja vanematele inimestele mitte soovitav), või peab esmalt hoogu lükkama jalaga, mis on turvaline ja soovitatav. Lisaks on standardvarustuses automaatne välja lülitamine (kui mõnda aega tõukeratast ei liigutata), tuled ja ekraani valgustus.
Innovatiivse lahendusena on Inokim Light2, Quick4, OX ja OXO tuled juhitud automaatselt. LCD ekraan on kokku integreeritud pöidlaga vajutatava gaasihoovastikuga, mille sisse on integreeritud tulede automaatne sisselülitus hämaraanduri abil. Nii ei pea pimedas elektritõukeratas sisse lülitades hakkama otsima tulede sisse lülituse nuppu.

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik