Kaabo Mantis 10 Plus elektriline tõukerata, punane, offroad, 75km

1,599.00

Maksa kolmes osas: 533.00 €, 533.00 €, 533.00 €.
Kuumakse alates 40.52 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

KAABO MANTIS 10 PLUS

 

  • Max sõiduulatus: 75 KM
  • Kandevõime: 120 kg
  • Mootori võimsus: 2*1000W
  • Laadimisaeg: 9h
  • Aku: 18,2Ah
  • Max kiirus: 25km/h

 

♦ Tarneaeg 2-4 päeva
♦ Laos

SKU: MANTIS10PLUSOFF-RD Categories:

KAABO MANTIS 10 PLUS OFFROAD

Kaabo Mantis 10 Plus  – Kahe mootoriga elektriline tõukeratas, mis on suunatud kasutajale, kes soovib saada taskukohase hinna eest võimsust, mugavust ja korraliku sõiduulatust. Tõukerattale on paigaldatud laiad 10″ õhkrehvid, mis teevad sõidu nauditavaks ka ebatasastel pindadel. Sõidumugavusele annavad veel juurde topeltamordid, mis asetsevad ees ja taga. Kui olete sõitnud näiteks mõne renditõuksiga siis kindlasti on tuttav tunne see, kuidas pärast pikemat sõitu käelabad ja sõrmed valutavad. Antud mudeliga seda probleemi ei ole.  Mantis 10 sobib pikemat kasvu sõitjale, juhtraua püstipoom on võrreldes Mantis 8 mudeliga 11 cm pikem ja seetõttu juhtraud asetseb selle võrra kõrgemal. 15 cm põhjakõrgus maapinnast tagab turvalisema sõidu teeäärtest alla või üle takistuste sõites.

Kaabo Mantis 10 mudelil on EABS on elektriline pidurisüsteem. Pidurdussignaali saabudes pidurdab elektritõukeratas koheselt ning mida suurem kiirus, seda tugevam on pidurdusefekt. EABS elektrooniline pidurisüsteem ei tarbi aku elektrienergiat, vastupidi, pidurdamisel ja allamäge pidurdamisel toimub lühikest aega aku laadimine. Lisaks on näidiku paneelist  võimalus valida pidurudusjõudu 3-erineva astme vahel.
See elektritõukeratas on mõeldud nõudlikule sõitjale, kes soovib jõulist kiirendust linnasõidul, samas on sõitmine sujuv ja mõnus. Võimsad 1000W mootorid aitavad saavutada lubatud kiiruse 25 km/h. 60V aku pikendab läbitavat distantsi. Kaabo sobib sõitjale, kellele meeldib gaasi lisada parema käe nimetissõrme all oleva heebliga.

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik