Kaabo Mantis 10 Pro+ elektriline tõukeratas, 90km

1,999.00

Maksa kolmes osas: 666.34 €, 666.34 €, 666.32 €.
Kuumakse alates 50.57 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

KAABO MANTIS 10 PRO+

 

  • Max sõiduulatus: 90 KM
  • Kandevõime: 120 kg
  • Mootori võimsus: 2*1000W
  • Laadimisaeg: 12h
  • Aku: 24,5Ah
  • Max kiirus: 25km/h

 

♦ Tarneaeg 2-4 päeva
♦ Laos

KAABO MANTIS 10 PRO+ ELEKTRILINE TÕUKERATAS

Kaabo Mantis 10 PRO+ puhul on tegemist veidi võimsama isendiga. Sellele on paigaldatud kaks 1000W võimsusega mootorit, millega liigub muretult üles kõikidest tõusudest. Pro+ on kõige võimsam keskmise suurusega tõukeratas Kaabo valikust. Kuigi tõukeratas ise on suur ja võimas siis Kaabo on teinud ta kompaktselt kokkuvolditavaks. Lisaks on selle tõukerattaga äärmiselt mugav sõita ka näiteks ebatasastel pindadel. Tõukerattale on paigaldatud 10 tollised laiad õhkrehvid ning nii ees kui taga on korralikud amordid.
Tänu topeltvedrustusele on sõidukogemus mugav ja pehme. Samuti vähendavad vibratsiooni ka pehmed vahtkummist juhtarua käepidemed, pinnasest tekkiv vibratsioon ei kandu edasi peopesadele. Tegu on esi- ja tagaratta veolise elektritõukerattaga, mis tagab parema kiirenduse ja nauditava sõiduelamuse. Esiratta vedu on võimalik juhtraual asuvast nupust välja lülitada. Lisaks on juhtrauala Boost ja Eco nupp valikuks, millist sõidustiili sõitja eelistab.

Mantis 10 PRO+ sobib pikemat kasvu kasutajale, juhtraua püstipoom on võrreldes Mantis 8 mudeliga 11 cm pikem ja seetõttu juhtraud asetseb selle võrra kõrgemal. 15 cm põhjakõrgus maapinnast tagab turvalisema sõidu teeäärtest alla või üle takistuste sõites.
Kaabo Mantis 10 PRO+ mudelil on ketaspidurid, mis tagab parima võimaliku piduritunnetuse ning tõsiselt efektiivse pidurdusvõimsuse. Samuti on Mantis 10 PRO+ mudelil EABS elektriline pidurisüsteem. Pidurdussignaali saabudes pidurdab elektritõukeratas koheselt ning mida suurem kiirus, seda tugevam on pidurdusefekt. EABS elektrooniline pidurisüsteem ei tarbi aku elektrienergiat, vastupidi, pidurdamisel ja allamäge pidurdamisel toimub lühikest aega aku laadimine. Lisaks on näidiku paneelist  võimalus valida pidurudusjõudu 3-erineva astme vahel.
See elektritõukeratas on mõeldud nõudlikule sõitjale, kes soovib jõulist kiirendust linnasõidul, samas on sõitmine sujuv ja mõnus. Võimas 1000W 2WD mootor aitab hetkega saavutada lubatud kiiruse 25 km/h. 60V aku pikendab läbitavat distantsi veelgi, võimaldades ühe laadimisega läbida kuni 75 km (sõltuvalt sõltuvalt sõitja kaalust, teekattest, sõidukiirusest, tõusude rohkusest ja rehvi rõhkudest). Kaabo sobib sõitjale, kellele meeldib gaasi lisada parema käe nimetissõrme all oleva heebliga.

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik