Uus! Allahindlus!

Kaabo Mantis King GT, 2WD Elektriline tõukeratas, 90km

Original price was: €1,999.00.Current price is: €1,699.00.

Maksa kolmes osas: 566.34 €, 566.34 €, 566.32 €.
Kuumakse alates 43.04 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
KAABO MANTIS GT ELEKTRILINE TÕUKERATAS
  • Max sõiduulatus: 90 KM
  • Kandevõime: 120 kg
  • Mootori võimsus: 2x500W
  • Laadimisaeg: 6h
  • Aku: 60V 24,5Ah
  • Max kiirus: 25km/h

 

♦ Tarneaeg 3-8 päeva
♦ Laos

Kaabo Mantis King GT, 2WD Elektriline tõukeratas

Elektritõukeratas Kaabo Mantis King GT 500W 2WD

Kaabo Mantis King GT elektriline tõukeratas on Mantis seeria võimsaim mudel. See tõukeratas pakub suurepärast jõudlust ja kaasaegseid tehnoloogilisi uuendusi, vallutades erinevaid tulemustabeleid ning olles oma hinnaklassis võitmatu. Mantis King GT elektritõukeratas on unikaalne ja selle arendamisel on pööratud suurt tähelepanu igale detailile. Sportliku disaini ja värvikate seisulaua tuledega Mantis King GT on tänavapildis tõeline pilgupüüdja. Lisaks visuaalsele küljele on tõukeratas varustatud ka esisuurendajate ja tagumiste suunatuledega, mida saab vastavalt vajadusele sisse ja välja lülitada.

Mantis King GT elektritõukerattad on varustatud tipptehnoloogilise TFT ekraaniga, millelt on kogu vajalik info selgesti loetav ja ekraani nurk on reguleeritav. Uus, ATV-dele sarnane pöidlagaas on ideaalne lahendus pikkadeks sõitudeks ning koos siinuskontrolleritega tagab see sujuva ja ühtlase kiirenduse.

Lisaks suurele Samsungi akule on elektritõukeratas varustatud ka võimeka esi- ja tagamootoriga. Eesmist mootorit saab mugavalt sisse ja välja lülitada lenksul asuva nupukonsooliga. Topeltvedu tagab, et Mantis King GT saab hakkama ka raskemate tingimustega. Kaabo Mantis King GT sobib nõudlikule sõitjale, kes hindab jõulist kohalt minekut. Tänu hüdraulilistele amortidele ja suurtele laiadele rehvidele on tõukeratas väga hea juhitavusega.

Kaabo Mantis King GT on ühendatav mobiilirakendusega, mille kaudu saab valida mitmete erinevate seisulaua värvide ja valgusrežiimide vahel. Lisaks on tõukeratas varustatud siinuskontrolleritega, mis tekitavad sujuva ja energiasäästliku siinussignaali, aidates säilitada rohkem energiat. Elektritõukerattad, millel on siinuskontrollerid, on efektiivsemad.

Mantis King GT elektritõukerattad on varustatud veekindla 4.5-tollise TFT ekraaniga, mis on paigaldatud juhtraua keskele. Uued kontrollerid võimaldavad kasutada 5 programmeeritavat käigu/kiiruse režiimi, mis on kõik kasutaja poolt seadistatavad. Lisaks on olemas ka ECO sõidurežiim, mis tagab maksimaalse sõidudistantsi. Mantis King GT elektritõukeratas on elektrooniliselt lukustatav ekraani kaudu, kasutades 4-kohalist koodi.

Kaabo Mantis King GT on kompaktne ja oma kaaluklassis tõeline tšempion. Tõukeratas on toeka ehitusega ja selle 2x500W mootorid suudavad vedada kuni 120 kg raskust. Tänu võimsatele mootoritele ja siinuskontrolleritele on kiirendus sujuv ja ergas. Tootja andmetel suudab tõukeratas läbida kuni 30% tõuse.

Mantis King GT on varustatud 10×3″ hübriidrehvidega, mis tagavad mugava sõidu ka konarlikel linnateedel ja kergemal maastikul. Lisaks sõidumugavusele on laiade rehvidega tõukeratas turvalisem. Tõukeratas on varustatud eesmise ja tagumise hüdraulilise ZOOM ketaspidurisüsteemiga, mis tagab täpse pidurdamise ja lühima pidurdusteekonna.

Turvalisuse ja mugavuse tagamiseks on tõukeratas varustatud eesmiste ja tagumiste hüdrauliliste amortidega, mida on lihtne reguleerida sõitja vajaduste järgi. Hüdraulilised amordid pakuvad stabiilsemat ja ühtlasemat sõitu võrreldes vedruamortidega.

Kaabo Mantis King GT-l on kaks laadimispesa, mis on paigutatud seisulaua ja lenksu ühendavale raamiosale. Laadimispesad on kaetud automaatselt sulguvate kaitsekaantega, et tagada ohutus ja pikaajaline kasutus. Tõukeratas on laetav ühe või kahe laadijaga ning kahe kiirlaadijaga saab see täis vaid 2.4 tunniga.

Mõeldes igale detailile, on Mantis King GT varustatud toitevõimalusega USB pessa, mis asub juhtraual nupukonsooli küljel. USB-pordi kaudu saab laadida näiteks telefoni, kasutades GPS-i. Tõukeratta ja selle lisade, näiteks esitule ja sõidurežiimide juhtimine on lihtne ja mugav läbi nupukonsooli.

Mantis King GT elektritõukerattad on kergesti kokkuklapitavad ja kompaktsed. Pikendatud seisulaua osa saab kasutada tõstesangana, muutes tõukeratta kergesti transporditavaks. Võrreldes teiste samaväärse jõudlusega tõukeratastega on King GT lihtsamini transporditav.

Mantis King GT elektritõukeratas on IPX5 kaitseastmega, mis tähendab, et see on kaitstud kerge veesurve eest igast suunast. Elektritõukeratas ja selle veekindel TFT ekraan sobivad kasutamiseks ka vihmase ilmaga. Siiski soovitame tõukeratast välja lülitada ja vältida sõitmist paduvihmas.

Kaabo Mantis King GT on kiire liikumisvahend, mis suudab arendada suuremaid kiiruseid kui inimene suudab joostes või jalgrattaga sõites saavutada. Seetõttu on kukkumine või avarii kaasliiklejatega väga ohtlik. Soovitame alati kanda kiivrit. Alla 16-aastastel sõitjatel on kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik.