Allahindlus!

Kugoo Kirin G2 Pro elektriline tõukeratas, 55km

Original price was: €739.00.Current price is: €699.00.

HEA HIND
POPULAARNE
Maksa kolmes osas: 233.00 €, 233.00 €, 233.00 €.
Kuumakse alates 17.90 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Maksa alles 25.07.2024
KUGOO KIRIN G2 PRO ELEKTRILINE TÕUKERATAS
  • Sõiduulatus: 55 km
  • Aku: 48V 15Ah
  • Maksimaalne koormus: 120 kg
  • Laadimisaeg: 7-8h
  • Iste ei kuulu komplekti

 

♦ Tarneaeg 3-8 päeva
♦ Laos

KUGOO KIRIN G2 PRO ELEKTRILINE TÕUKERATAS

VÕIMAS MOOTOR & AKU

Kugoo Kirin G2 pro -l on 600 W harjadeta mootor, naudib ülikiiret hüppelist 3-käigulist kiirusrežiimi, maksimaalne kiirus võib ulatuda 25 km/h-ni (piirajaga), muutes sõitmise meelevaldsemaks. Reguleerimisvahemik:

Suure võimsusega liitiumioonaku, kõrgkvaliteetne liitium-ioon aku, pidev suure voolukiirusega väljundvõimsus, mis tagab 55 km pikkuse läbisõidu, laadib 8 tundi öösel, sõidab päeva jooksul ja mängib kui sa tahad. piisav. 7. Kiire voltimine: voltimiskoha kujundus on lihtne ja hõlpsasti kasutatav. Seda tuleb vaid kiiresti tõsta, tõmmata, vajutada ja kokku voltida, mis on teil mugav teistes sõidukites kaasas kanda. Samal ajal on Kirin G2 Pro-l iseseisev voltimisfunktsioon. Lukud, et hoida teid sõidu ajal turvalisemalt.

 

KUGOO KIRIN G2 PRO – TURVALINE JA STABIILNE

Peenhäälestatud vedruamortisaator suudab tõhusalt puhverdada keeruka maastikuga kaasnevaid ebatasasusi, võite sellega sõita konarlikul teel ja oma reisirõõmu maksimeerida.

9-tollised maastikurehvid, suure katvusalaga, ei vaju vihmastel päevadel pori, hea löögisummutus, hea haardumine, ei karda keerulisi teeolusid, mis annab kindlustunde.

Eesmised ja tagumised topeltketaspidurid, kui tahad, võid peatuda, soovi korral võid kõndida, metsikult! Eesmised ja tagumised 120 mm juhtmega juhitavad ketaspidurid, ventileeritavad jahutuskettad, ei karda suurt kiirust, mis annab teile kindlustunde peatuda siis, kui soovite.

 

LED EKRAAN & VALGUSTUSSÜSTEEM

Digitaalekraani abil näete auto olekut reaalajas ühe pilguga koos kõigi sõiduandmetega, alates õrnast kuni tugeva tagasilöögini, ja saate igal ajal nuppu vajutades sõidurežiimi vahetada. Ükskõik, kas soovite rahulikku mugavust või ülimat metsikut, võib see pakkuda teile soovitud lõbu.

Kogu autos 6 tulede süsteemi, mis valgustavad teid ja kaitsevad teie turvalisust, 1 esituli + 2 lisatuled + 3 hoiatavat tagatuld, mis mitte ainult ei valgusta teie ees teed, vaid kaitsevad teid ka vasak- ja parempoolses ning tagumises turvalisuses.

 

KUGOO KIRIN G2 PRO SPETSIFIKATSIOON

Tippkiirus: 25 km/h (piirajaga)
Vahemik: 55 km
Aku: 48V 15Ah
Mootori nimivõimsus: 600W
Mäkkeronimine: 20°
Pidurisüsteem: Kahekordne ketaspidur
Rehvid: 9”
Suurus: 1187*620*1315 mm
Kaal: 26,7 kg
Maksimaalne koormus: 120 kg
Laadimisaeg: 7-8h

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik