Nami Burn-E 2 Max elektriline tõukeratas, 150km

4,390.00

Kuumakse alates 110.68 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

NAMI BURN-E 2 MAX ELEKTRILINE TÕUKERATAS

  • Max sõiduulatus: 150 KM
  • Kandevõime: 150 kg
  • Mootori võimsus: 1000W
  • Laadimisaeg: 6h

 

Tarneaeg 3-5 päeva
Laos

NAMI BURN-E 2 MAX ELEKTRILINE TÕUKERATAS

Nami Burn-E 2 Max elektriline tõukeratas on üks tõukerataste generatsiooni tipptegijaid. Kui jätta kõrvale kaal ja kompaktsus, siis sellest on võimatu paremat tõuksi leida. Sisuliselt võib seda tõukeratast võrrelda mootorrattaga võimekuse poolest. Erinevuseks on see, et sellega saab sõita püstises asendis ning seda on võimalik ka autopagassi mahutada. Burn-E 2 Max on oma konkurentidest kiirem, stabiilsem ja mugavam. Lisaks on tõukerattal rohkem võimalusi isikupärastamisel ning palju lisasid, millega sõitu ohutumaks ja mugavamaks muuta. Hüdrauliliste ketaspidurite, kõrge ja laia lenksuga ning igaks otstarbeks ja kõikidesse tingimustesse sobiva reguleeritava hüdraulilise + vedruamort vedrustusega ei jää hätta mistahes pinnasel ja oludes.

Burn-E 2 Max unikaalsus algab tema välimusest – käsitööna kokku keevitatud ja matt-musta värviga kaetud alumiiniumtorudest raam, mis tänavapildis märkamata ei jää. Elektritõukeratas Nami Burn-E 2 Maxil on kaks nominaalvõimsusega 1000W (tippvõimsusega 1000W) mootorit, mis annavad elektritõukeratta koguvõimsuseks 2000W (või 2kW) ning modifitseeritud tuuningu järgseks kiiruseks on kuni 25km/h. Sõiduulatus on 75kg sõitjal kõige säästlikumal Eco režiimil sõites kuni 150km.

 

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame turvalisuse tagamiseks alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik