Nami Klima elektriline tõukeratas, 100km

2,599.00

Kuumakse alates 65.65 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

NAMI KLIMA ELEKTRILINE TÕUKERATAS

  • Max sõiduulatus: 100 KM
  • Kandevõime: 120 kg
  • Mootori võimsus: 1000W
  • Laadimisaeg: 10h

 

Tarneaeg 3-5 päeva
Laos

NAMI KLIMA ELEKTRILINE TÕUKERATAS

Nami Klima on ehk kõige tagasihoidlikum Nami tõukeratas, kuid vaatamata sellest on endiselt tegemist tugevalt üle keskmise võimeka isendiga. Tegemist on tõukerattaga millel on kõik vajaminevad lisad ning ülimalt hea sõidutunnetus. Nami brändi on populaarseks teinud nende innovatiivsus ning kvaliteet. Klima elektritõukerattad on tunduvalt väiksemad ja kompaktsemad kui Nami Burn-E ja Nami Blast mudeliseeriate elektritõukerattad. Vaatamata väiksema poolsetele kabariitidele ja mõnevõrra väiksemale võimsusele on Klima elektritõukerattad sama võimekad, stiilsed ja kvaliteetsed kui nende suuremad vennad.

Nami elektritõukerattad on entusiaste pidevalt üllatanud, pakkudes sõitjale erinevaid sõidumugavust parendavaid tehnoloogiaid. Seda olles samal ajal ka võimekad, vastupidavad ja vastavalt sõitja soovidele ja parameetritele lihtsasti häälestatavad. Uued Nami seeria elektritõukerattad kinnitavad, et tehas on siiani enda arendustöödes sihikindel, järeleandmatu ja arengule suunitletud hoiakuga. Nami elektritõukerattad on ühed vähestest, mis suudavad täita ka kõige nõudlikumate sõitjate vajadused.

 

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame turvalisuse tagamiseks alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik