Allahindlus!

Segway Ninebot F25I Elektriline tõukeratas

Original price was: €499.00.Current price is: €489.00.

Maksa kolmes osas: 163.00 €, 163.00 €, 163.00 €.
Kuumakse alates 13.07 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Maksa alles 25.06.2024

SEGWAY NINEBOT F25I ELEKTRILINE TÕUKERATAS

  • Max sõiduulatus: 25 KM
  • Kandevõime: 100 kg
  • Mootori võimsus: 300W
  • Laadimisaeg: 3-4h

 

Tarneaeg 2-4 päeva
Laos

SEGWAY NINEBOT F25I ELEKTRILINE TÕUKERATAS

Segway Ninebot on vaieldamatult üks tuntumaid ja usaldusväärsemaid brände elektritõukerataste sektoris. Nüüd saame rõõmuga Teie ette tuua taaskord tutvustada nende uut imelooma – Segway Ninebot F25I. Tegemist on sisuliselt tavapärase Segway tõukerattaga, kuid märkimisväärselt suurema akuga. Ühe laadimisega on võimalik läbida kuni 40km! Elektritõukeratas Segway Ninebot F25I on oma raami ehituselt võrdlemisi sarnane vähem võimekamate D-seeria mudelitega, kuid on see-eest siiski eristatav just enda võimekusega. Lisaks on Segway tõukerattad ülimalt kompaktsed ning see omadus on edasi kandunud ka uude F25I mudelisse.

Segway F25I elektriline tõukeratas sisaldab endas kõike mida ühelt korralikult elektritõukerattalt soovida võiks. Ninebot F25I on stabiilse juhitavuse saavutamiseks varustatud suurte ning paksude 10” tubeless rehvidega. Mõistagi, et stabiilne juhitavus ei ole ainus millega laial turul konkureerida. Seetõttu on tõukeratas varustatud ka võimeka harjadevaba mootoriga, mis on suuteline välja andma endast kuni 700W võimsust. Võimsa mootoriga varustatud F25I elektrilised tõukerattad saavutavad valmistajakiiruse 25km/h võrdlemisi nobedalt. 

Vastupidava ehitusega F25I elektritõukerattad sobivad nii noortele kui ka täiskasvanutele. Täpsemalt rääkides on F25I elektritõukerattad suutelised edasi liikuma kuni 120kg massiga.

SEGWAY NINEBOT F25I ELEKTRILINE TÕUKERATAS – KOMPAKTNE EHITUS JA STABIILNE JUHITAVUS

Stabiilse juhitavuse saavutamiseks on F25I elektrilised tõukerattad suurte ja laiade 10” tubeless õhkrehvidega. Samuti on F25I elektritõukerattad kerge ning täpse raami ehitusega, mistõttu on tagatud ülimalt hea manööverdamisvõime ja täpne juhitavus.

Turvalisusele mõeldes on Ninebot F25I elektritõukerattad varustatud eesmise trummelpiduriga ja tagumise elektroonilise mootoripiduriga. Trummelpiduriga varustatud F25I elektritõukerattad on märgatavalt lihtsamini hooldatavad ja ühtlasi nõuavad Segway F25I elektritõukerattad trummelpiduri heade omaduste tõttu ka üldiselt vähem hooldamist.

F25I elektritõukerattad on eelkõige kompaktsed igapäevased linnaliikurid. Kompaktsuse tagamiseks on F25I elektritõukeratas ülimalt kiiresti kompaktseks muudetav, kasutades selleks reguleeritavat hoova mehhanismi. Tänu kergele alumiiniumraamile on elektritõukeratas ka üllatavalt kerge, kaaludes kõigest 22kg. Tänu enda kompaktsusele on elektritõukeratas F25I ideaalseks valikuks ka siis kui on vaja elektritõukeratas laadimiseks näiteks trepist üles tassida. Väiksema poolsete mõõtudega F25I elektritõukeratas sobib ühtlasi ka enamus sõiduautode pagasiruumi.

TEHNILINE KIRJELDUS

Elektriline tõukeratas F25I on varustatud mootoriga, mille nominaalvõimsuseks on 300W. Elektritõukeratas F25I on sedavõrd võimekas, et on suuteline läbima ka 20% mäkketõuse. Samuti on 300W elektrimootoriga varustatud F25I elektritõukeratas saavutama valmistajakiiruse 25km/h kiirelt.

Kvaliteetsest lennunduses kasutatavast alumiiniumist valmistatud raamiga elektritõukeratas F25I saab hakkama ka raskemates olukordades. Tehase spetsifikatsiooni kohaselt on F25I elektritõukeratas nõnda võimekas ja vastupidav, et on suuteline edasi viima ka kuni 100kg massi.

Selleks, et sõidurõõmu jätkuks kauaks on elektritõukeras Segway Ninebot F25I varustatud parajalt võimeka 36V ja 7,5Ah (275Wh) Li-ion akupakiga. Elektriline tõukeratas F25I on tootja spetsifikatsiooni kohaselt suuteline tagama piisavalt voolu, et läbida ühe laadimisega edukalt kuni 65km. Selleks, et kompenseerida puudu jäävat sõidudistantsi on Ninebot F25I elektritõukerattad võrdlemisi kiiresti uuesti täis laetavad. Täpsemalt rääkides on F25I elektrilised tõukerattad 0-100% täis laetavad kõigest 3-4 tunniga.

Mõeldes turvalisele ja ohutule sõidule pimedas on elektriline tõukeratas F25I varustatud 2.1W LED esitulega. Selleks, et elektritõukeratas ning sellega sõitja oleksid liikluses kergesti märgatavad on elektritõukeratas F25I varustatud ka tagumise piduri- ja seisutulega.

Mõeldes vastupidavusele on elektritõukeratas F25I ka võimalikult tihendatud ehitusega. Segway F25I elektritõukeratas on sertifitseeritud IPX5 kaitseastmega, mistõttu on elektritõukeratas kaitstud vee ja niiskuse eest iga nurga alt. Siiski tasub toonitada, et elektritõukeratas F25I ei ole piisava hea kaitseastmega, et sellega sõita läbi sügavatest veelompidest ning tehase garantii (nagu alati elektriliste tõukerataste puhul) veekahjustusi ei kata.

F25I elektritõukerattad on Bluetooth ühildavusega. Tänu ühendatavusele on elektritõukeratas Segway Ninebot F25I elektrooniliselt lukustatav. Samuti saadab elektritõukeratas F25I mobiilirakendusse ka täpset infot läbisõidu ning muude vajalike andmete kohta. Selleks, et tähtsamad andmed oleksid sõitjal kogu aeg silme ees on F25I elektritõukeratas varustatud modernse LED ekraaniga mis näitab kiirust, infot aku laetuse taseme kohta ja ka samuti hetkel aktiveeritud sõidurežiimi / käigu kohta.

 

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame turvalisuse tagamiseks alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik