Allahindlus!

Segway Ninebot F40I elektriline tõukeratas

Original price was: €649.00.Current price is: €629.00.

Maksa kolmes osas: 209.67 €, 209.67 €, 209.66 €.
Kuumakse alates 16.18 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Maksa alles 25.06.2024

SEGWAY NINEBOT F40I ELEKTRILINE TÕUKERATAS

  • Max sõiduulatus: 40 KM
  • Kandevõime: 120 kg
  • Mootori võimsus: 350W
  • Laadimisaeg: 6-7h

 

Tarneaeg 2-4 päeva
Laos

SEGWAY NINEBOT F40I ELEKTRILINE TÕUKERATAS

Segway Ninebot on vaieldamatult üks tuntumaid ja usaldusväärsemaid brände elektritõukerataste sektoris. Nüüd saame rõõmuga Teie ette tuua taaskord tutvustada nende uut imelooma – Segway Ninebot F40I. Tegemist on sisuliselt tavapärase Segway tõukerattaga, kuid märkimisväärselt suurema akuga. Ühe laadimisega on võimalik läbida kuni 40km! Elektritõukeratas Segway Ninebot F40I on oma raami ehituselt võrdlemisi sarnane vähem võimekamate D-seeria mudelitega, kuid on see-eest siiski eristatav just enda võimekusega. Lisaks on Segway tõukerattad ülimalt kompaktsed ning see omadus on edasi kandunud ka uude F40I mudelisse.

Segway F40I elektriline tõukeratas sisaldab endas kõike mida ühelt korralikult elektritõukerattalt soovida võiks. Ninebot F40I on stabiilse juhitavuse saavutamiseks varustatud suurte ning paksude 10” tubeless rehvidega. Mõistagi, et stabiilne juhitavus ei ole ainus millega laial turul konkureerida. Seetõttu on tõukeratas varustatud ka võimeka harjadevaba mootoriga, mis on suuteline välja andma endast kuni 700W võimsust. Võimsa mootoriga varustatud F40I elektrilised tõukerattad saavutavad valmistajakiiruse 25km/h võrdlemisi nobedalt. 

Vastupidava ehitusega F40I elektritõukerattad sobivad nii noortele kui ka täiskasvanutele. Täpsemalt rääkides on F40I elektritõukerattad suutelised edasi liikuma kuni 120kg massiga.

SEGWAY NINEBOT F40I ELEKTRILINE TÕUKERATAS – KOMPAKTNE EHITUS JA STABIILNE JUHITAVUS

Stabiilse juhitavuse saavutamiseks on F40I elektrilised tõukerattad suurte ja laiade 10” tubeless õhkrehvidega. Samuti on F40I elektritõukerattad kerge ning täpse raami ehitusega, mistõttu on tagatud ülimalt hea manööverdamisvõime ja täpne juhitavus.

Turvalisusele mõeldes on Ninebot F40I elektritõukerattad varustatud eesmise trummelpiduriga ja tagumise elektroonilise mootoripiduriga. Trummelpiduriga varustatud F40I elektritõukerattad on märgatavalt lihtsamini hooldatavad ja ühtlasi nõuavad Segway F40I elektritõukerattad trummelpiduri heade omaduste tõttu ka üldiselt vähem hooldamist.

F40I elektritõukerattad on eelkõige kompaktsed igapäevased linnaliikurid. Kompaktsuse tagamiseks on F40I elektritõukeratas ülimalt kiiresti kompaktseks muudetav, kasutades selleks reguleeritavat hoova mehhanismi. Tänu kergele alumiiniumraamile on elektritõukeratas ka üllatavalt kerge, kaaludes kõigest 22kg. Tänu enda kompaktsusele on elektritõukeratas F40I ideaalseks valikuks ka siis kui on vaja elektritõukeratas laadimiseks näiteks trepist üles tassida. Väiksema poolsete mõõtudega F40I elektritõukeratas sobib ühtlasi ka enamus sõiduautode pagasiruumi.

TEHNILINE KIRJELDUS

Elektriline tõukeratas F40I on varustatud mootoriga, mille nominaalvõimsuseks on 350W. Elektritõukeratas F40I on sedavõrd võimekas, et on suuteline läbima ka 20% mäkketõuse. Samuti on 350W elektrimootoriga varustatud F40I elektritõukeratas saavutama valmistajakiiruse 25km/h kiirelt.

Kvaliteetsest lennunduses kasutatavast alumiiniumist valmistatud raamiga elektritõukeratas F40I saab hakkama ka raskemates olukordades. Tehase spetsifikatsiooni kohaselt on F40I elektritõukeratas nõnda võimekas ja vastupidav, et on suuteline edasi viima ka kuni 120kg massi.

Selleks, et sõidurõõmu jätkuks kauaks on elektritõukeras Segway Ninebot F40I varustatud parajalt võimeka 46V ja 12Ah (561Wh) Li-ion akupakiga. Elektriline tõukeratas F40I on tootja spetsifikatsiooni kohaselt suuteline tagama piisavalt voolu, et läbida ühe laadimisega edukalt kuni 65km. Selleks, et kompenseerida puudu jäävat sõidudistantsi on Ninebot F40I elektritõukerattad võrdlemisi kiiresti uuesti täis laetavad. Täpsemalt rääkides on F40I elektrilised tõukerattad 0-100% täis laetavad kõigest 6-7 tunniga.

Mõeldes turvalisele ja ohutule sõidule pimedas on elektriline tõukeratas F40I varustatud 2.1W LED esitulega. Selleks, et elektritõukeratas ning sellega sõitja oleksid liikluses kergesti märgatavad on elektritõukeratas F40I varustatud ka tagumise piduri- ja seisutulega.

Mõeldes vastupidavusele on elektritõukeratas F40I ka võimalikult tihendatud ehitusega. Segway F40I elektritõukeratas on sertifitseeritud IPX5 kaitseastmega, mistõttu on elektritõukeratas kaitstud vee ja niiskuse eest iga nurga alt. Siiski tasub toonitada, et elektritõukeratas F40I ei ole piisava hea kaitseastmega, et sellega sõita läbi sügavatest veelompidest ning tehase garantii (nagu alati elektriliste tõukerataste puhul) veekahjustusi ei kata.

F40I elektritõukerattad on Bluetooth ühildavusega. Tänu ühendatavusele on elektritõukeratas Segway Ninebot F40I elektrooniliselt lukustatav. Samuti saadab elektritõukeratas F40I mobiilirakendusse ka täpset infot läbisõidu ning muude vajalike andmete kohta. Selleks, et tähtsamad andmed oleksid sõitjal kogu aeg silme ees on F40I elektritõukeratas varustatud modernse LED ekraaniga mis näitab kiirust, infot aku laetuse taseme kohta ja ka samuti hetkel aktiveeritud sõidurežiimi / käigu kohta.

 

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame turvalisuse tagamiseks alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik