Allahindlus!

Segway Ninebot F65I elektriline tõukeratas

Original price was: €999.00.Current price is: €949.00.

Maksa kolmes osas: 316.34 €, 316.34 €, 316.32 €.
Kuumakse alates 24.18 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

SEGWAY NINEBOT F65I ELEKTRILINE TÕUKERATAS

  • Max sõiduulatus: 65 KM
  • Kandevõime: 120 kg
  • Mootori võimsus: 700W
  • Laadimisaeg: 5h

 

Tarneaeg 2-4 päeva
Laos

SEGWAY NINEBOT F65I ELEKTRILINE TÕUKERATAS

Segway Ninebot on vaieldamatult üks tuntumaid ja usaldusväärsemaid brände elektritõukerataste sektoris. Nüüd saame rõõmuga Teie ette tuua taaskord tutvustada nende uut imelooma – Segway Ninebot F65I. Tegemist on sisuliselt tavapärase Segway tõukerattaga, kuid märkimisväärselt suurema akuga. Ühe laadimisega on võimalik läbida kuni 65km! Elektritõukeratas Segway Ninebot F65I on oma raami ehituselt võrdlemisi sarnane vähem võimekamate D-seeria mudelitega, kuid on see-eest siiski eristatav just enda võimekusega. Lisaks on Segway tõukerattad ülimalt kompaktsed ning see omadus on edasi kandunud ka uude F65I mudelisse.

Segway F65I elektriline tõukeratas sisaldab endas kõike mida ühelt korralikult elektritõukerattalt soovida võiks. Ninebot F65I on stabiilse juhitavuse saavutamiseks varustatud suurte ning paksude 10” tubeless rehvidega. Mõistagi, et stabiilne juhitavus ei ole ainus millega laial turul konkureerida. Seetõttu on tõukeratas varustatud ka võimeka harjadevaba mootoriga, mis on suuteline välja andma endast kuni 700W võimsust. Võimsa mootoriga varustatud F65I elektrilised tõukerattad saavutavad valmistajakiiruse 25km/h võrdlemisi nobedalt. 

Vastupidava ehitusega F65I elektritõukerattad sobivad nii noortele kui ka täiskasvanutele. Täpsemalt rääkides on F65I elektritõukerattad suutelised edasi liikuma kuni 120kg massiga.

SEGWAY NINEBOT F65I ELEKTRILINE TÕUKERATAS – KOMPAKTNE EHITUS JA STABIILNE JUHITAVUS

Stabiilse juhitavuse saavutamiseks on F65I elektrilised tõukerattad suurte ja laiade 10” tubeless õhkrehvidega. Samuti on F65I elektritõukerattad kerge ning täpse raami ehitusega, mistõttu on tagatud ülimalt hea manööverdamisvõime ja täpne juhitavus.

Turvalisusele mõeldes on Ninebot F65I elektritõukerattad varustatud eesmise trummelpiduriga ja tagumise elektroonilise mootoripiduriga. Trummelpiduriga varustatud F65I elektritõukerattad on märgatavalt lihtsamini hooldatavad ja ühtlasi nõuavad Segway F65I elektritõukerattad trummelpiduri heade omaduste tõttu ka üldiselt vähem hooldamist.

F65I elektritõukerattad on eelkõige kompaktsed igapäevased linnaliikurid. Kompaktsuse tagamiseks on F65I elektritõukeratas ülimalt kiiresti kompaktseks muudetav, kasutades selleks reguleeritavat hoova mehhanismi. Tänu kergele alumiiniumraamile on elektritõukeratas ka üllatavalt kerge, kaaludes kõigest 22kg. Tänu enda kompaktsusele on elektritõukeratas F65I ideaalseks valikuks ka siis kui on vaja elektritõukeratas laadimiseks näiteks trepist üles tassida. Väiksema poolsete mõõtudega F65I elektritõukeratas sobib ühtlasi ka enamus sõiduautode pagasiruumi.

TEHNILINE KIRJELDUS

Elektriline tõukeratas F65I on varustatud mootoriga, mille nominaalvõimsuseks on 400W (max 700W). Elektritõukeratas F65I on sedavõrd võimekas, et on suuteline läbima ka 20% mäkketõuse. Samuti on 700W elektrimootoriga varustatud F65I elektritõukeratas saavutama valmistajakiiruse 25km/h kiirelt.

Kvaliteetsest lennunduses kasutatavast alumiiniumist valmistatud raamiga elektritõukeratas F65I saab hakkama ka raskemates olukordades. Tehase spetsifikatsiooni kohaselt on F65I elektritõukeratas nõnda võimekas ja vastupidav, et on suuteline edasi viima ka kuni 120kg massi.

Selleks, et sõidurõõmu jätkuks kauaks on elektritõukeras Segway Ninebot F65I varustatud parajalt võimeka 46V ja 12Ah (561Wh) Li-ion akupakiga. Elektriline tõukeratas F65I on tootja spetsifikatsiooni kohaselt suuteline tagama piisavalt voolu, et läbida ühe laadimisega edukalt kuni 65km. Selleks, et kompenseerida puudu jäävat sõidudistantsi on Ninebot F65I elektritõukerattad võrdlemisi kiiresti uuesti täis laetavad. Täpsemalt rääkides on F65I elektrilised tõukerattad 0-100% täis laetavad kõigest 5 tunniga.

Mõeldes turvalisele ja ohutule sõidule pimedas on elektriline tõukeratas F65I varustatud 2.1W LED esitulega. Selleks, et elektritõukeratas ning sellega sõitja oleksid liikluses kergesti märgatavad on elektritõukeratas F65I varustatud ka tagumise piduri- ja seisutulega.

Mõeldes vastupidavusele on elektritõukeratas F65I ka võimalikult tihendatud ehitusega. Segway F65 elektritõukeratas on sertifitseeritud IPX5 kaitseastmega, mistõttu on elektritõukeratas kaitstud vee ja niiskuse eest iga nurga alt. Siiski tasub toonitada, et elektritõukeratas F65I ei ole piisava hea kaitseastmega, et sellega sõita läbi sügavatest veelompidest ning tehase garantii (nagu alati elektriliste tõukerataste puhul) veekahjustusi ei kata.

F65I elektritõukerattad on Bluetooth ühildavusega. Tänu ühendatavusele on elektritõukeratas Segway Ninebot F65I elektrooniliselt lukustatav. Samuti saadab elektritõukeratas F65I mobiilirakendusse ka täpset infot läbisõidu ning muude vajalike andmete kohta. Selleks, et tähtsamad andmed oleksid sõitjal kogu aeg silme ees on F65I elektritõukeratas varustatud modernse LED ekraaniga mis näitab kiirust, infot aku laetuse taseme kohta ja ka samuti hetkel aktiveeritud sõidurežiimi / käigu kohta.

 

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame turvalisuse tagamiseks alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik