Allahindlus!

Zipforce Distance Elektrijalgratta komplekt, 70km

Original price was: €749.00.Current price is: €699.00.

Maksa kolmes osas: 233.00 €, 233.00 €, 233.00 €.
Kuumakse alates 17.87 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Maksa alles 25.08.2024

Tee oma jalgratas elektriliseks, muutes enda sõit mugavamaks ja lõbusamaks.

Avasta Zipforce elektrilise rattakomplekti valik ja naudi sujuvat sõitu igal teekonnal!

Omadused:

  • Mootor 250W
  • 22V 16Ah aku
  • Laadimisaeg ca 4h
  • Max kiirus: 25km/h
  • Sõiduulatus: 70km

♦ Tarneaeg 2-6 päeva
♦ Laos

Garantii: 2 aastat!

Manuaal

SKU: zipforcedistance Categories:

Zipforce Distance on uue põlvkonna e-rattakomplekt, millega saad oma jalgratta ümber ehitada e-rattaks. See on eelmisest mudelist vaiksem ja täislaetud akuga on sõiduulatus kuni 70 km. Tänu uuele andurile, mis on paigaldatud pedaalivarrele, on paigaldus palju kiirem kui varem.

Kuidas Zipforce töötab?

Juhtmevaba pedaaliandur aktiveerub, kui te väntate ja mootor pakub abi. Zipforce’iga saate sõita kuni 25 km/h, mis on elektrirataste puhul lubatud maksimaalne kiirus. Zipforce’il on reguleeritav abitase, mis võimaldab teil määrata, kui palju soovite, et see aitaks jalgratast liikuma panna. Taset saab muuta astmeliselt mootoril oleva reguleerija abil või Zipforce’i mobiilirakenduse kaudu.

Elektrimootorit on lihtne eemaldada ja kinnitada. Sa otsustad, kas soovid jalgrattaga sõita omal jõul või soovid kasutada abi.

Nutikad funktsioonid

Lülitage pidurdusvõimsuse taastamine sisse ja laadige akut allamäge sõites, säästes nii energiat kui ka keskkonda.
Kõigis Zipforce’is on sisseehitatud valgus.

Paigaldamine – valige esi- ja tagaratta vahel

Zipforce Distance on varustatud juhtmevaba pedaalianduriga. Kõige tavalisem on paigaldada jalgrattakinnitus esiratta kohale. Mudakaitsmed ja pakihoidja on tavaliselt tagaratta peal. Tagarattale paigaldamiseks lülitage rakenduses lihtsalt “Tagurpidi režiim” sisse, et elektrimootor sõidaks õiges suunas.

App

Zipforce’i rakendus võimaldab teil vaadata statistikat ja teha oma Zipforce’i seadistusi. Rakendus on tasuta nii Androidi kui ka iOSi kasutajatele.

Kuidas Zipforce’i paigaldada?

Kas Zipforce sobib minu rattaga?

Zipforce’i saab paigaldada enamikule jalgratastele, mõned mudelid võivad vajada rohkem muudatusi kui teised. Kinnitate Zipforce’i esi- või tagarattale, kasutades meie ainulaadset kiirkinnitust, see on välja töötatud nii, et see sobiks võimalikult paljudele jalgratastele.

Zipforce töötab kõige paremini maanteerattasõiduks mõeldud suhteliselt siledate rehvidega, kuid seda saab kasutada ka jämedama mustriga rehvidega, kui keskosa on üle rehvi ühtlane. Kasutada võib naastrehve eeldusel, et naastud on ainult rehvi külgedel. Oluline on, et naastud ei puutuks kokku veorattaga, kuna Zipforce’i veoratas kulub siis kiiresti.

Kuidas Zipforce töötab?

Seade pakub abi ainult siis, kui pedaalite edasi ja pedaaliandur tuvastab teie pedaalide liikumise. Mootori abitaseme määrate seadmel asuva kruviregulaatoriga. Kui saavutate kiiruse 25 km/h, lülitub abi automaatselt välja, kuid suuremal kiirusel saate ikkagi oma jõul ratta pedaalida.

Kui kaua aku vastu peab?

Slim mudelil maksimaalne sõiduulatus on 50 km ja Distance mudelil 70 km. Zipforce on varustatud ka regeneratiivpidurdusega, mis tagab kerge mootoripidurduse, laadides samal ajal akut.

Kui kiiresti Zipforce töötab?

Zipforce pakub abi kuni 25 km/h, nii nagu teisedki e-jalgrattad on seadusega piiratud. Pärast 25 km/h mootor lakkab töötamast, kuid suuremal kiirusel saate ise ratta pedaalida.

Kui pikk on laadimisaeg?

Täielikult tühjenenud aku laadimiseks kaasasoleva laadijaga kulub kuni 4 tundi.

Millised garantiid Zipforce’iga kaasnevad?

Zipforce on kaheaastane garantii.

Värv

Hall, Must