Uus! Allahindlus!

Vsett 9 elektriline tõukeratas, 55km

Original price was: €1,399.00.Current price is: €1,119.00.

Maksa kolmes osas: 373.00 €, 373.00 €, 373.00 €.
Kuumakse alates 28.44 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
VSETT 9 ELEKTRILINE TÕUKERATAS

 

  • Max sõiduulatus: 55 KM
  • Kandevõime: 120 kg
  • Mootori võimsus: 650W
  • Laadimisaeg: 3-5h
  • Aku: 52V 13Ah
  • Max kiirus: 25km/h

 

♦ Tarneaeg 3-8 päeva
♦ Laos

VSETT 9 ELEKTRILINE TÕUKERATAS

Koge uudse Vsett 9 tõukeratta võimekust. Võrreldes Vsett 8 mudeliga on tegemist tõukerattaga, mis viib sind kiiremini kaugemale. elektriline, tõukeratas, elektritõukeratas

Vsett 9 elektriline tõukeratas

TÄIUSLIK LIIKUVUS

Vsett 9 ei ole vaid silmapaistev oma välimuse poolest, vaid ka sõidumugavuse ja kvaliteedi poolest.

Mõlemad, nii käepidemed kui terve lenks on võimalik kokku voltida, mis teevad selle veel kompaktsemaks.

VÕIMAS MOOTOR JA AKU

Tänu 13Ah akule saate sõitu nautida ühe laadimiskorraga kuni 55km ulatuses. Asjale lisab vürtsi juurde tõukeratta 650W mootor mille kiirus ulatub kuni 25km/h.

Elektritõukeratas Vsett 9

NAUDI SÕITU NII ASFALDIL KUI MAASTIKUL

Võimas amortisatsioonisüsteem ja 8.5 tollised rehvid võimaldavad sujuvat liikumist ning väldivad väiksemaid auke ja takistusi.

SÕIDA IGA ILMAGA

Tagumine ja eesmine valgustus parandab nähtavust pimedas ning teeb sind nähtavaks kaasliiklejatele. Lisaks on paigaldatud porilauad, mis takistavad pritsmete sattumist riietele.

Vsett

 

VSETT 9  – TEHNILINE KIRJELDUS

Kõik Vsett elektritõukerattad on varustatud läbimurdelise kokku klappimise süsteemiga, mis on väga kergesti reguleeritav, mitme turvalisuse astmega ning ennetab eelmise põlvkonna elektriliste tõukerataste puhul ilmnenud metalli väsimise tõttu tekkivad naginad ja lõtkud. Uuel OLED tehnoloogial põhinev QS-S4 display on kasutaja sõbralikum kui kõik eelnevad versioonid. Tõukeratta display kuvab andmeid kiiruse, sõidu režiimi, aku taseme ning ka selle kohta kui palju on elektritõukeratas oma eluea jooksul kilomeetreid läbinud. Lisaks sellele on targa display abil seadistatav püsikiirusehoidja ka ning see, et kui intensiivselt kasutab elektritõukeratas elektripidurit (mootori pidurit). Hoopis järgmisele tasemele on viidud ka vargus kindlus – elektriline tõukeratas on sisse lülitatav juhtmevaba NFC kaardiga. Seda NFC koodi võimalik salvestada ka oma nutitelefoni või kella sisse, et sellega elektritõukeratas lahti lukustada.

Vsett 9 elektriline tõukeratas on varustatud nii eesmise kui ka tagumise ratta hübriidse reguleeritava hüdraulilise vedru-amordiga. See uus vedruse tehnoloogia võimaldab ühildada vedru-ja hüdrauliliste amortisaatorite parimad aspektid ning vedrustust on võimalik reguleerida väga pehmeks ja vetruvaks, väga jäigaks ja stabiilseks või kõigeks nende kahe variandi vahepeale jäävaks. Samuti on esmakordselt elektritõukerataste ajaloos kasutatud standardses mõõdus 165mm amorte, mis võimaldab entusiastlikumatel kasutajatel amortisaatoreid oma äranägemise järgi asendada.

NB! Elektritõukerattaga sõites soovitame alati kanda kiivrit. Alla 16 aastase kergliikuri jaoks on elektritõuksiga sõidu ajal kiivri kandmine seaduse järgi kohustuslik