Allahindlus!

Elektriline kolmerattaline jalgratas E-Trike, 80km

2,419.002,859.00

Kuumakse alates 72.22 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Elektriline kolmerattaline jalgratas E-trike

Hõljuge läbi linna tuulekiirusel – avastage vabadus ja mugavus E-trikega!

Omadused:

  • Mootor 250W
  • Aku(valikuline)
  • Shimano Revoshift
  • Max kiirus: 25km/h
  • Sõiduulatus kuni 80km

♦ Tarneaeg 2-6 päeva
♦ Laos

Garantii: 2 aastat!

SKU: etrike Categories:

Elektriline kolmerattaline jalgratas

Esimene asi, mis selle elektrilise kolmerattalise elektriratta puhul silma paistab, on rattad koos kaitsekattega, sest erinevalt teistest mudelitest on esiratas 26″, samas kui 2 tagaratast on 20″. See detail on oluline, sest kasutaja ühe pedaalilöögiga saab kasutaja suurema vahemaa läbida ja lühidalt öeldes teha pikemaid teekondi lühema ajaga… ja väiksema vaevaga!

 

Mehhaanilisel tasandil tõstame esile Shimano 6V Revoshift käigukastisüsteemi ja kahekordse ketaspiduri paigutuse mõlemal 20″ tagarattal ja V-piduri ees. Kroomitud alumiiniumraam on saadaval valge või musta värvi ning seda täiendab tagumine korv (51 x 41 x 25 cm.) Testitud kuni 50 kg raskuste transportimiseks.

 

Kuid kahtlemata on elektrilise triketi kõige tähelepanuväärsem asi selle täiustatud abistav pedaalimissüsteem, mille on välja töötanud Hispaania firma Fotona Mobility. Selle 250W esiosa harjadeta mootor saavutab 25km/h ja on heaks kiidetud linnateedel sõitmiseks, samas kui eemaldatavaid 36V liitiumakusid – mis on valmistatud Hispaanias ja millel on 3-aastane garantii – saab vastavalt kasutaja soovile paigutada raami või korvi. Valida saab nelja võimsusvariandi vahel ja autonoomia võib ulatuda 80 km kaugusele – hämmastav!

 

 

Aku

12,8Ah, 16Ah, 19,2Ah, 9,6Ah

Värv

Must, Valge