Horwin EK1 DS elektriroller, 166km

4,345.00

Kuumakse alates 109.61 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

HORWIN EK1 DS elektriroller – mugav ja keskkonnasõbralik sõiduvahend linnas liikumiseks. Ideaalne valik toidukulleritele lühikesteks vahemaadeks, pakkudes sujuvat ja vaikset sõitu.

Vali HORWIN EK1 DS elektriroller ning naudi mugavust ja lihtsust oma igapäevastes sõitudest.
Omadused:

  • USB-laadimisliitmik
  • Telefonihoidja
  • Kaubakandja
  • Max kiirus: 45km/h
  • Sõiduulatus: 166km

♦ Tarneaeg 2-6 päeva
♦ Laos

Garantii: 2 aastat!

SKU: Horwinek1ds Category:

Täiuslik roller

HORWIN DS-seeria põhineb HORWIN EK ja SK mudeliseeriatel. Istmepinki on veidi lühendatud – kaheistmelisest üheistmeliseks -, et luua ruumi väärtuslikule veosele. Lisaks on raam tugevdatud, et tagada sõiduki täiendav tugevus ja stabiilsus.

Universaalne nutitelefoni hoidja

Tänu vastupidavale hoidikule on nutitelefon alati kaasas ja alati nähtaval. Kuna aeg tähendab ka raha, on nutitelefoni kinnitamise ja eemaldamise mehhanism võimalikult lihtne.

Lihtne laadimine

Elektripangad on minevikku jäänud. Tänu integreeritud USB-A laadimispesale hoiukambris saab nutitelefoni mugavalt laadida, ilma et oleks vaja teha kompromisse vahemaa osas.

Vastupidav pagasikandja

Pagasikandja on tugevdatud, roostekindel ja suudab kanda kuni 40 kg koormust. See avab lugematuid võimalusi kastide ja muude kuni 200-liitriste veopakendite kandmiseks.

Pidev tööjõud

Sõiduk on konstrueeritud nii, et aku saab eemaldada mõne sekundiga. See tähendab, et selle saab hetkega asendada teise täislaetud akuga. See säästab väärtuslikku aega ja maksimeerib HORWINi elektrilise rolleri tõhusust.

Kaubakastid

Tarnekastid võimaldavad transporditavaid kaupu turvaliselt ja kindlalt ladustada. Need kaitsevad saadetist ilmastikumõjude, näiteks vihma või tuule eest ja on saadaval lisavarustusena.

Värv

Must, Oranž, Sinine, Valge