Allahindlus!

Horwin SK3 elektriroller, 120km

Original price was: €3,990.00.Current price is: €3,766.00.

Kuumakse alates 95.04 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Horwin SK3 on tipptasemel elektriroller, mis on veel võimsam kui Horwin SK1.

Vali Horwin SK3 ning naudi muretut ja keskkonnasõbralikku sõitu oma sihtkohtadesse.

Omadused:

  • USB-laadimisliitmik
  • 72V 36Ah aku
  • Laadimisaeg ca 4,5h
  • Max kiirus: 90km/h
  • Sõiduulatus: 120km (kahe akuga)
  • 3 sõidurežiimi: Eco, Plus, Sport

♦ Tarneaeg 2-6 päeva
♦ Laos

Garantii: 2 aastat!

SKU: Horwinsk3 Category:

Ajatu ja samas nii kaasaegne

Ergonoomiline disain, stiilne välimus, sportlik stiil ja silmapaistvad jooned. Kõik see iseloomustab HORWINi SK-seeriat.

Nutikas ekraan

5,5-tolline TFT-ekraan on suurepäraselt valgustatud, et tagada loetavus kõigis valgustingimustes. See kuvab kogu olulist teavet, nagu kiirus, aku olek, vahemaa ja palju muud.

LED-id nii kaugele kui silm ulatub

Kaasaegset ja energiasäästlikku LED-valgustust iseloomustab eriti suur eredus, mis tagab täiusliku nähtavuse liikluses. LED-lähituled ja kaugtuled tagavad parima valgustuse teel.

Rohkelt ruumi

HORWIN SK pakub rohkelt hoiuruumi istme all. Valikulise teise akuga, mis on samuti paigaldatud “kapoti” alla, saab ulatust oluliselt suurendada. Alternatiivina mahub kiiver ka avarasse hoiupessa.

Aku

SOC jälgimissüsteem ja kaasaegne aku juhtimissüsteem võivad rikkeid ennetada. Muuhulgas kaitsevad nad ülelaadimise ja ülepinge eest ning jälgivad akude temperatuuri. Teine aku on valikuline.

Lihtsustatud laadimine

Laetaval akul või akudel on kandekäepide ja neid saab kergesti transportida. See tähendab, et neid saab mõne tunni jooksul elutoas laadida, et olla valmis järgmisteks sõitudeks.

Kvaliteetne pidurisüsteem

Kõigi HORWIN SK mudelite esi- ja tagumised ketaspidurid lühendavad pidurdusmaad. Spetsiaalselt SK3 jaoks välja töötatud CBS pidurisüsteem tagab veelgi ohutuma pidurdamise ka suurtel kiirustel.

Kere, millesse võib armuda

Kahekordsed hüdraulilised esi- ja tagumised amortisaatorid tagavad juhile suurepärase ja turvalise sõidukogemuse, olenemata teeoludest.

Kas soovite kullerteenust pakkuda?

Iga HORWIN SK versioon on saadaval ka kulleriversioonina. Kuller-rollerid (DS) on ideaalselt varustatud ka kõige raskemate tööde jaoks ning avaldavad muljet oma eriti tugeva, praktilise ja kuluefektiivse konstruktsiooni poolest.

Värv

Kuldne, Must, Tumesinine