Allahindlus!

Kukirin G1 Pro elektritõukeratas, 80 km

Original price was: €1,100.00.Current price is: €1,039.00.

POPULAARNE
Maksa kolmes osas: 346.34 €, 346.34 €, 346.32 €.
Kuumakse alates 26.51 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Mugavus, võimsus ja stiil kohtuvad – tutvusta end Kukirin G1 Pro elektritõukerattale ning avasta uus tase linnas liikumisel!

 

  • Maksimaalne kiirus: 55km/h
  • Mootor: 2*800W
  • Sõiduulatus: 80km
  • Aku: 48V 20,8Ah
  • Kandevõime: 120kg
  • Laadimisaeg: 10-11h
  • Laadija kaasas

 

♦ Tarneaeg 2-6 päeva
♦ Laos

Kukirin G1 Pro elektritõukeratas

48V 20.8Ah suure võimsusega Li-ion aku

KuKirin G1 Pro on varustatud 960Wh suure võimsusega premium Li-ion akuga, mis tagab pikema ulatuse, pikema eluea, kiirema laadimise, suurema ohutuse ning vastupidavama ja stabiilsema kogemuse. See võib pakkuda maksimaalselt 70 km pikkust sõiduulatust ja on suurepärase vastupidavusega.

2*800W Dual Drive mootor

KuKirin G1 Pro võtab vastu ees ja taga 800W dual-drive mootorid, mis ei ole mitte ainult võimsad, vaid ka stabiilsed, see võib pakkuda maksimaalset sõidukiirust 55km/tunnis, lastes teil tunda kiirust ja kirge. Tugev võimsus võimaldab teil kergemini mägedesse ronida. Lisaks on sellel elektrooniline pidurdus- ja võimsuse jaotamise reguleerimissüsteem, mis muudab sõidu turvalisemaks ja mugavamaks.

Pikk kere disain

Lai pedaalide disain võimaldab sõitjatel jalgu lõdvestada ja vähendada jalgade väsimust, mis on põhjustatud pikaajalisest sõidust, mis võimaldab teil mugavamalt sõita. Samal ajal pakub pikk kere disain ka rohkem ruumi, et sõitjad saaksid vabamalt sõita.

Sisseehitatud ekraan

KuKirin G1 Pro-l on sisseehitatud ekraan, mille juhtmestik on peidetud ning muudab tõukeratta välimuse puhtamaks ja kvaliteetsemaks. Näidiku abil saate jälgida oma sõitu reaalajas ja saada tervikpildi.

Esimesed ja tagumised topeltketaspidurid

KuKirin G1 Pro on varustatud esi- ja tagumise topeltkettapiduriga, mis tagab parema ventilatsiooni ja jahutuse ning tugevama pidurdusvõime. Isegi suurel kiirusel keerulises maastikus liikudes on pidurdamine lihtne, andes teile kindlustunde, et saate igal pool ja igal ajal peatuda.

Ümbritseva valguse disain

Lahe ümbritsev valgus ei muuda värvi mitte ainult sõiduki käivitamisel, suurendades sõidurõõmu ja mängulisust noorele ja moodsale kasutajagrupile, vaid muudab sõiduki ka öösel sõites atraktiivsemaks. See tõmbab inimeste tähelepanu ja tagab öise sõidu ohutuse.