Allahindlus!

Tiger 8 Pro Plus elektritõukeratas

Original price was: €900.00.Current price is: €829.00.

Maksa kolmes osas: 276.34 €, 276.34 €, 276.32 €.
Kuumakse alates 21.14 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Tiger 8 Pro Plus: võimas, silmapaistev disain ning mugav – kõik ühes usaldusväärses elektritõukerattas, mis tagab unustamatud sõiduelamused igal teekonnal!

Omadused:

  • Võimsus 1200W
  • Aku 48V 15,6Ah
  • Tippkiirus 55km/h
  • Sõiduulatus kuni 55km
  • Laadimisaeg 8-9h
  • NFC-seade

♦ Tarneaeg 2-6 päeva
♦ Laos

Garantii: 2 aastat!

Kvaliteetsed rehvid

Tiger 8 pro plus rehv on suurepärane valik, mis lisab usaldusväärsust vabal ajal sõitmisel. Rehv on suurem kui Tiger 8 Pro versioonil, mis lisab kindlust erinevates teeoludes.

Mootor

Tiger 8 pro plus on varustatud tagaratastele paigaldatud kahekordse 600W mootoriga. Selle väikese seadme võimsus on piisav, et pakkuda energiat, mida on vaja kuni 50km tunnis sõitmiseks linnatänavatel, ja see võib ühe laadimisega läbida kuni 55km.

Vahetatav veekindel aku

T8 Pro Plus mudelil on vahetatav aku. Patarei on tõhusalt paigutatud poldrile, mis mitte ainult ei tee T8 Pro Plus kasutamist vihma korral ohutuks (veekindlus IP54), vaid võimaldab ka pedaali igal ajal puhastada.

Ees ja taga poritiivad

Varustatud suurepärase disainiga poritiibadega, mis ei jäta sõitjale vähimatki vihjet muda pritsimisest.

Eredad LED-tuled

T8 Pro Plusil on ülihead LED-esituled ning tagatuled, mis võimaldavad teil olla nähtav tagapool olevatele inimestele, tagades teie ohutuse öisel sõidul!

Amortisatsioon

Amortisatsioon muudab teie sõidu turvalisemaks ja mugavamaks. Eraldi vedrustus suudab põrutused suurel määral summutada ja hoida raskuse stabiilsena.

 

Aku garantii: 1 aasta!
Kere garantii: 2 aastat!