Uus!

ELEKTRITÕUKERATTA HOOLDUS REMONTI SAATMINE KULLERIGA

10.0025.00

NB! Veakirjeldus ja / või soovitud remont tööde loetelu peab olema töökotta saadetava elektritõukerattaga paberkandjal kaasas. Enne elektritõukeratta Ecocruiseri töökotta saabumist e-poe tellimuse kirjeldusse, e-mailile või telefoni teel edastatud informatsiooni me ei dokumenteeri ning suure tõenäosusega jäävad nendele infokanalitele saadetud soovid töö vastu võtmisel arvestamata.

Elektritõukeratas peab olema pakendatud. Ilma pakendamata elektritõukeratta pealekorjest on kulleril õigus keelduda.

SKU: VEE112F Category:

Elektrilise tõukeratta hooldusesse või remonti saatmine Ecocruiseri töökotta. Ecocruiser, pakub oma klientidele teenust, kus korraldame kliendi töölt/kodust meie Tallinna töökotta remonti saadetavale elektritõukerattale pealekorje. Vaja on vaid tellida see toode ning kirjutada tellimuse andmete lehel “Märkused tellimuse kohta (valikuline)” lahtrisse sobiv saadetise pealekorje aeg (kõige varem järgmisel tööpäeval). Lahtri tühjaks jätmise korral tellime kulleri järgmiseks tööpäevaks ning määrame ajavahemikuks 9:00 – 18:00.

Kuller helistab ette ning kooskõlastab täpsema pealekorje aja. Toote hind on olenevalt elektrilise tõukeratta kaalust koos pakendiga 10€ – 25€, millele tuleb lisaks valida ostukorvis 8.50€ (DPD kuller). Hind ei sisalda elektritõukeratta tagasi saatmise hinda. Tagasi saatmise hind on 8.50€, mille lisame elektritõukeratta remondiarvele. Üle 100€ remondiarve korral on tagasi saatmine tasuta.

NB! Elektritõukeratas võiks olla pakendis (soovitatavalt originaalpakendis). Pakendi puudumise korral lisandub tagasi saatmise korral elektritõukeratta pakendamise eest tasu töökoja tunnihinde alusel.

Kindlasti lisage enda kontaktandmed ja elektritõukeratta veakirjeldus ka paberil elektritõukerattaga koos pakendisse – nii saame tuvastada, et tegu on just teie elektrilise tõukerattaga. Enne tööde alustamist võtame teiega ühendust ning kooskõlastame tööde maksumuse.

Mudel

Elektritõukeratta kaal koos pakendiga alla 30kg, Elektritõukeratta kaal koos pakendiga üle 30kg